sobota, 13 kwietnia 2013

iFiona Moist Color Control Cream

W tym miesiącu, na miarę posiadanego czasu wolnego, postaram się przedstawić Wam kilka "sylwetek" CC Creamów.
Zaczynamy od <<pramatki>> czyli iFiony.
 Kilka słów o nawilżającej wersji kremu z uroczym kotem w logo :)


Opis producenta

Moist CC Cream zawiera EGF [Epidermal Growth Factor] oraz różnorodne ekstrakty roślinne, które efektywnie niwelują problemy skórne takie jak: poszarzała skóra, zaczerwienienie, suchość, rozszerzone pory, nadwrażliwość. Przywraca skórze wewnętrzny blask.
Podczas aplikacji kremu mogą pojawić się małe krople wody na powierzchni naskórka. Wklep je w skórę, aby dostarczyć jej wszystkich substancji odżywczych zawartych w kosmetyku.
Moist CC Cream łączy różnorakie właściwości w jednym kremie:
- ujednolicenie kolorytu
- utworzenie warstwy ochronnej przez niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi,
- rozjaśnienie naskórka
- nawilżenie
- ochrona przeciwsłoneczna
- regeneracja skóry
- naturalny, świeży makijaż

Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, również suchej i wrażliwej.

Sposób użycia:
Po wykonaniu codziennego rytuału pielęgnacyjnego nałożyć na twarz i szyję odpowiednią ilość. Wklepać delikatnie w skórę aż do kompletnego wchło
nięcia. Może być używany solo jak również w roli bazy pod makijaż. Unikać kontaktu z oczami. Przerwać używanie w razie wystąpienia podrażnienia skóry.


Skład:
Water, Dimethicone, EGF, Centella Asiatica Extract, White Tea Extract, Green Tea Extract, Dipotassium Glycirrhizate, Butylene Glycol, Allantoin, Titanium Dioxide, Dimethiconol, Hydroxyethyl Urea, Parfum

Cena: ok 25$ / 40g


Tak się składa, że dzięki uprzejmości pewnej Miłej Osoby weszłam w posiadanie dość sporej próbki tego kremu, zatem jak tylko go dobrze przetestuję, skonfrontuję rzeczywistość z obietnicami producenta, o czym oczywiście napiszę na blogu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz