piątek, 26 kwietnia 2013

iFiona Refining Thorough Effective CC Cream

Kolejny kotek :)
Choć logo to samo i nazwa też, została ona nieco rozszerzona i teraz iFiona jest Cat's Facial Reborn ;)


Opis producenta:

Refining Thorough Effective Color Control Cream pomaga stworzyć czysty, naturalnie wyglądający make-up [efekt nude] . EGF [Epidermal Growth Factor] oraz różnorodne ekstrakty roślinne efektywnie rozwiązują problemy skórne: niezdrowy koloryt, zaczerwienienie, suchość, rozszerzone pory i nadwrażliwość. Przywraca skórze wewnętrzny blask.
Podczas aplikacji na skórze pojawiają się maleńkie krople wody. Należy je wklepać delikatnie, aż do całkowitego wchłonięcia.
Refining Thorough Effective CC Cream łączy w sobie wiele zalet. Kontrola kolorytu, izolacja przez czynnikami zewnętrznymi i promieniowaniem UV, właściwości wybielające i nawilżające oraz naprawcze. Plus perfekcyjny, niewidoczny, świeży makijaż. Nowa formuła zapewnia długotrwałe nawilżenie.

I jeszcze w ramach ciekawostki - dwukolorowy krem od tego producenta.
iFiona Perfect Match Double CC Color.


Szkoda, że kremy iFiona są tak trudno dostępne, bo zaintrygował mnie niebieski i chętnie wypróbowałabym inne jego wersje.

A w najbliższym czasie spodziewajcie się recenzji pierwszego w moim życiu kremu CC :) [a mam ich w swojej kolekcji już trzy i to zapewne nie koniec :P].2 komentarze:

  1. Dla mnie w ogóle kosmetyki azjatyckie są dość słabo dostępne. Boję się też podróbek. ;/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kilka sklepów w Polsce już je sprowadza, ale najlepiej kupować z ebay u sprawdzonych sprzedawców :) Większość popularnych marek jest tam dostępna.

      Usuń